تبدیل ۲۰ هکتار جنگل در سراوان به سایت زباله

0
احمدی، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر نیرو و کشور گفت: منطقه‌ای به نام سراوان شامل ۲۰ هکتار جنگل در بخش سنگر در رشت وجود دارد که به سایت بزرگ زباله سراوان تبدیل شده است.
به گزارش مزرعه سبز به نقل از ایسنا، محمدرضا احمدی سنگری، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خطاب به سید ابراهیم رئیس گفت: شما فرمودید که با مسببین وضعیت فعلی کشور، نمی‌توان تحول جدیدی را انتظار داشت. لذا مردم ایران انتظار دارند همانگونه که وعده دادید در مدیریت کلان کشوری و استانی تحولی ایجاد کنید. این چه منطقی است که می‌گویند دقت را فدای سرعت نمی‌کنند؟ آیا مدت ۶ ماه برای ایجاد تغییرات کافی نیست؟ مردم انتظار دارند تحولات را مشاهده و گشایش اقتصادی را لمس کنند.

تولید حداقل ۱۵ لیتر زهرآبه از سایت زباله سراوان و احتمال نابودی دو رود مهم رشت

نماینده مردم رشت در مجلس با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه گفت: منطقه‌ای به نام سراوان در بخش سنگر در رشت وجود دارد که تبدیل سایت بزرگ زباله سراوان شده است. این منطقه که شامل ۲۰ هکتار جنگل است، می‌توانست اکسیژن منطقه را تولید کند اما در هر ثانیه حداقل ۱۵ لیتر زهرآبه از آن استخراج می‌شود که نتیجه آن نابودی دو رودخانه شهر رشت یعنی گوهر رود و زرجوب خواهد بود. که نتیجه نهایی آن جاری شدن آن در سیاه اسطلخ رشت و تالاب انزلی و دریای کاسپین خواهد بود. به وزرای نیرو و کشور دستور دهید که به این موضوع سریعا رسیدگی کنند.

انتهای پیام/

مطلب قبلیجذب آموزش عالی کشاورزی با چه توجیهی؟
مطلب بعدیتوسعه بانک از نظر کمیّت، چراغ راه آینده است

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید