آخرین خبرها:
شناسه خبر: 4272

کدام سگ‌ها از همه زشت تر هستند؟

زشت ترین نژادهای سگ در جهان

برخی از نژادهای سگ زشت هستند، اما کدام سگها از همه زشت تر هستند؟

زشت ترین نژادهای سگ در جهان

به گزارش اخبار سبز کشاورزی؛ در اینجا با شمارش معکوس، ده تا از زشت ترین نژادهای سگ را برای شما آورده ایم.

10- بدلینگتون تریر( Bedlington Terrier)

باور کنید یا نکنید، پوشش بدلینگتون تریر به طور طبیعی به این شکل عجیب رشد نمی کند، اما بسیاری از افرادی که سگهای خود را وادار به داشتن این مدل موی وحشیانه می کنند، بدلینگتون تریر خود را به یکی از کم جذابترین سگها تبدیل کرده اند.

9- برزوی( Borzoi)

برزوی، یکی از اعضای خانواده سگهای شکاری است.این سگ نه تنها یکی از نژادهای سگ قد بلند است، بلکه یکی از زشت ترین سگها نیز می باشد. نیازی به گفتن نیست، سگ برزوی کاملا عجیب و غریب به نظر می رسد.

8- سگ کوهستانی قفقاز(Caucasian Mountain Dog)

سگ های کوهستانی قفقاز، یکی از نژادهای قد بلند و زشت است.


7- گرگ ساحلی ایرلندی(Irish Wolfhound)

این سگهای ایرلندی از لحاظ ظاهری، جزء بلند قد ترین نژادهای سگ هستند. همچنین بدون شک یکی از زشت ترین سگها نیز می باشند.


6- بول تریر انگلیسی(English Bull Terrier)

بول تریر انگلیسی سگهایی هستند که به خاطرداشتن سری به شکل تخم مرغ (وهمچنین به عنوان سگ مارک فروشگاه های Target) شهرت دارند.
من فکر می کنم که همه سگها به نوعی زیبا هستند، از جمله بول تریر انگلیسی، اما این بدان معنا نیست که از نظر دیگران نمی توانند زشت باشند. با نگاهی به این تصویر، این سوال پیش می اید که آیا این سگها، گونه های بیگانه به جای نژاد واقعی سگ نیستند؟


5- پولی(The Puli)

این سگ مجارستانی به نظر ترسناک هم می اید. من هم مانند بسیاری از افراد، ترجیح می دهم که سگ من شبیه یک سگ باشد تا یک انبوهی از مو. این سگها از نظر برخی افراد، نه تنها ترسنک نیستند، بلکه سگهای با مزه وزیبایی نیز می باشند.


4- کوموندور(The Komondor)

درست مانند پولی، کوموندورها نژادی زشت هستند که دارای ظاهری وحشتناک هستند. به طور کلی تصور می شد، پولی ها سیاه هستند و کوموندورها سفید هستند. به همین دلیل است که کوموندورها اغلب به عنوان "سگ های پاک کن" شناخته می شوند.


3- ماستیف ناپلیونی(Neapolitan Mastiff)

ماسیپتیف های ناپلیونی ترکیبی از ماستیف انگلیسی، کارآگاه(Bloodhound) و یک Shar Pei به شدت اشتباه و از نژاد افتاده است. به این دلیل واضح است که آنها را در این لیست 10 تا از زشت ترین سگها قرار داده اند.


2- مکزیکی بی مو(The Mexican Hairless)

درست به این عکس نگاه کنید؛ سگهای بی مو مکزیکی با پوست ناصاف و لکه دار و موهای ریز و لکه دار خود، چشم نواز هستند. اگر هر سگی شایسته قرار گرفتن در این لیست باشد، این بی موی مکزیکی یکی از آنها است.

شاید این زشت ترین عکس در کل این دسته باشد، اما به طور متوسط، بسیاری از افراد، مکزیکی بدون مو را دومین نژاد بد ظاهر در نظر می گیرند در حالی که با نسخه های نیمه موی همین نژاد سگ مقایسه کنیم، رتبه یک زشت ترین نژاد سگ جهان را به خود اختصاص خواهد داد.

1- تاجی چینی(Chinese Crested)

مقام اول به تاجی چینی تعلق می گیرد. بدون شک اگر کسی بخواهد زشت ترین سگ را معرفی کند، تاجی چینی است. مطمئنا هر فردی یک سگ را شایان ستایش می کند، اما اگر سگها فقط از نظر ظاهری رتبه بندی شوند، تاجی چینی برنده می شد. البته منظورم این است که یک چیز جذاب در مورد این سگ وجود ندارد.

در مورد برخی نژادها (مانند پاگ ها- Pugs) می توان گفت: "آنها بسیار زشت هستند و همین زشتی آنها باعث زیبایی آنها شده است." و وقتی نوبت به پاگ ها می رسد، آنها به نوعی هم زشت و هم زیبا هستند. اما از نظر بسیاری از مردم، تاجی چینی، به شکلی نیست که در عین زشتی، زیبا باشد. بسیاری از مردم می گویند که تاجی چینی فقط یک سگ زشت واقعا است.

البته به این واقعیت هم باید توجه کنیم که سگها شخصیت بزرگی دارند، به همین خاطر هم هست که بهترین دوست انسان می باشند، اما برای سایرین نیز، دشار است که این حیوانات با این پوشش های عجیب و غریب را ستایش کنند.

در پایان، قابل ذکر است که آیا فکر نمی کنید این شخصیت سگ است که سگ را می سازد؟
در مجموع، آنچه که به چشم بیننده می اید است.

منبع: پت هلپ فول
 

دیدگاه تان را بنویسید

چندرسانه‌ای